השתלות שיניים בהרדמה מלאה


ניתוח השתלת שיניים בהרדמה מלאהאם אתם סובלים מאובדן שיניים, או מתמודדים עם שיניים הרוסות, השתלת שיניים היא ללא ספק אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר עבורכם. מדובר בטכנולוגיה אשר במהלכה מושתלים בפיו של המטופל שתלים דנטליים שמטרתם להחליף את שורשי השיניים המקוריות. על גבי השתל הדנטלי, נבנית שן מלאכותית אשר מספקת למטופל מענה לטווח ארוך. השתלות שיניים הן טיפולי שיניים נפוצים במיוחד. מדובר בטיפולים רפואיים בעלי שיעורי הצלחה של למעלה מ-95%.

בתחום רפואת השיניים, השימוש בשתלים דנטליים נחשב לתחום פורץ דרך. עד לפני כ-15 שנה בלבד, מטופלים אשר סבלו מאובדן או הרס שיניים, נאלצו "לחיות" עם הכאב. כעת, השתלות שיניים מאפשרות לרבים לחזור ולחייך מאוזן לאוזן. כמו כן, ככל שהשנים נוקפות, הטכנולוגיה בתחום רק הולכת ומשתפרת.

חשוב להדגיש, לא כל מצב של אובדן שיניים דורש מיד טיפולי השתלה. לא אחת, ניתן לסייע למטופל במסגרת שיטות נוספות מלבד השתלה כגון התקנת גשר מעל שיניים חסרות. עם זאת, השתלות שיניים נהנות בדרך כלל מיתרונות כגון עמידות לאורך זמן והתמודדות עם עומסים גדולים. כאשר אתם שוקלים לפנות לטיפול כאמור, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מרופא מומחה. זאת, בכדי לבחון את הדרך היעילה והטובה ביותר עבור מצבכם הרפואי.

למה לעבור השתלות שיניים בהרדמה מלאה?
טיפולי שיניים בהרדמה כללית הם בדרך כלל טיפולי השתלות שיניים, טיפולי שיקום פה ביום אחד, וטיפולי שיניים מורכבים. ישנן מספר סיבות אשר מובילות מטופלים לעבור השתלות שיניים בהרדמה מלאה. למשל, מטופלים אשר סובלים מחרדה דנטלית מבקשים לא אחת לעבור טיפולים בהרדמה מלאה. עבורם, ההרדמה הכללית היא כמעט הדרך היחידה לטפל בשיניים. עם זאת, טיפולי שיניים בהרדמה כללית אינם מאפיינים רק מטופלים אשר חוששים מעצם הטיפול.

כאשר מדובר בטיפולי השתלות שיניים, הרדמה כללית מספקת יתרונות לכלל המטופלים. ראשית, וחשוב מכל, המטופל מתעורר לאחר הטיפול כאשר כל ההליך הרפואי בוצע במלואו. כמו כן, רופא השיניים יכול לעבוד ביעילות ובמהירות, ללא הפסקות במהלך הטיפול מצד המטופל בגין אי נוחות או חשש. לאחר הטיפול, ובתוך זמן קצר, המטופל שב לביתו "כמו חדש". בנוסף, הרדמה מלאה מתאימה לטיפולים הדורשים מהמטופל להחזיק את פיו פתוח לזמן ממושך.

החלטה מקצועית של הרופא
כיום, טיפולי שיניים יכולים להתבצע בכמה סוגי הרדמות. שלושת הסוגים הנפוצים ביותר הם טיפול שיניים בגז צחוק, טיפול שיניים עם הרדמה מקומית (סדציה), וטיפול שיניים בהרדמה מלאה. ההחלטה בנוגע לסוג ההרדמה מתקבלת בראש ובראשונה על ידי הרופא. זאת, על בסיס הסמכותיו וניסיונו של האחרון. מיותר לציין כי גם המטופל הוא "פונקציה" במשוואה.
כאשר מדובר על השתלות שיניים, שלושת ההרדמות יכולות להיות רלבנטיות. אי לכך, מטופלים רבים בוחרים לעבור השתלות שיניים בהרדמה כללית. הן בשל חשש ממורכבות הטיפול, הן בגין חרדה דנטלית, והן בזכות יתרונותיה של ההרדמה שהוזכרו לעיל.